KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14087051
nr 1408 7051
Filiph Jakobsson
(f. 1988), Sverige
Blandteknik, "Surface". Signerad a tergo. Mixed media akryl/epoxy. 46x58 cm, oramad
Filiph Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1988 i Trelleborg.
Utrop:
700 kr
Såld:
700 kr
måndag 19 juli 2021
kl 18:44:34
300 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
Filiph Jakobsson
Läs mer om Filiph Jakobsson